O NAS

Nasza Firma

Kim jesteśmy

rozpoznawalność

Od ponad 20 lat spełniamy marzenia naszych Klientów o ich wyjątkowych miejscach do życia. Lata doświadczeń sprawiły, że naszą dewizą stała się wysoka jakość, którą doceniają Klienci i kontrahenci. Zaufanie już zbudowaliśmy, a teraz budujemy domy jednorodzinne, bliźniaki oraz budynki szeregowe, by to zaufanie utrzymać.

Stawiamy na transparentne działania, z dbałością o przyjazne relacje z Klientami, pracownikami i podwykonawcami. Na początku naszej działalności postawiliśmy na jakość, terminowość i odpowiedzialność, które do chwili obecnej są naszym priorytetem. Tym, co nas wyróżnia, są bardzo dobry stosunek jakości do ceny projektów, najwyższa kultura pracy oraz zamiłowanie właściciela do detali.

Odpowiedzialność

Dbamy o funkcjonalność oferowanych przestrzeni mieszkalnych, a zarazem niezwykle zależy nam na racjonalnym wykorzystaniu energii. Nasze realizacje wykonujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego i zasad etyki, jednocześnie dbając o satysfakcję Klientów i komfort życia domowników. Osiągamy to, dzięki połączeniu profesjonalizmu, pasji i wysokiej efektywności

Do budowy domów wykorzystujemy najlepsze materiały i stosujemy nowoczesne technologie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że one nie gwarantują jakości, jeżeli zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób, dlatego przede wszystkim kluczowa jest dla nas współpraca z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. W naszych szeregach pracują eksperci, którzy dokładają wszelkich starań, aby Klienci mogli cieszyć się pięknymi, komfortowymi i dostosowanym do ich potrzeb domami.

O Nas - domyUber

Nasza Wizja

Naszą pracę opieramy o rzetelność, terminowość oraz partnerskie relacje z Klientami oraz Kontrahentami. Pragniemy być wzorem i przykładem w branży budowlanej jako firma oferująca kompleksowe rozwiązania w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym. Pragniemy utrzymać zaufanie Klientów naszym profesjonalnym podejściem, oferując bezpieczne, przyjazne i korzystne propozycje inwestycyjne. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji w branży, która sprawi, że będziemy najchętniej wybieraną firmą do budowy domów przez Klientów i inwestorów.

 

Nasza Misja

Budujemy domy i satysfakcję naszych Klientów. Oferujemy najwyższej jakości usługi budowlane, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz zgodnie z zasadami etyki. Ważna jest dla nas inwestycja w nowoczesne zaplecze techniczne, a podnoszenie kwalifikacji przez naszą kadrę przekłada się na znakomity standard usług dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku.

0 +
Wykończonych Mieszkań
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Wykończonych domów
0 +
Zrealizowanych projektów
Scroll to Top